Zadzwoń:

+48 698 861 271

ZIBI PROJEKT

Usługi projektowo-kosztorysowe

dla budownictwa

Zbigniew Mrugała

Ul. Leśna 2E

97-510 Ręczno

Tel. 698 861 271

NIP 534-236-99-17

biuro@zibiprojekt.pl

Biuro projektowe ZIBI PROJEKT

 tlo_30Biuro projektowe „ZIBI PROJEKT”  świadczy kompleksowe usługi z zakresu projektowania architektoniczno – budowlanego od koncepcji poprzez projekt budowlany aż do projektu wykonawczego.

Firma została założona w 2010r przez Absolwenta Politechniki Warszawskiej mgr inż. Zbigniewa Mrugałę. Od tego czasu biuro projektowe zrealizowało ponad 300 projektów różnych obiektów budowlanych poczynając od budownictwa mieszkaniowego poprzez budownictwo przemysłowe, usługowe oraz użyteczności publicznej, zlokalizowanych w różnych miejscach w kraju.

Co robimy i dlaczego warto wybrać ZIBI PROJEKT?

Oprócz projektowania Firma „ZIBI PROJEKT” zajmuje się również całościową obsługą inwestycji: od uzyskania decyzji o warunkach zabudowy aż do momentu uprawomocnienia się pozwolenia na budowę. Prowadzimy też nadzory budowlane oraz pomagamy przy uzyskaniu pozwolenia na użytkowanie.  Wraz z dokumentacją projektową wykonujemy niezbędne uzgodnienia wymaganych przyłączy, zjazdów z dróg, uzgodnienia rzeczoznawców ds. sanitarno – higienicznych, bhp i ergonomii a także zabezpieczeń przeciwpożarowych.Opracowane projekty budowlane posiadają wymagane branże niezbędne do uzyskania pozwolenia na budowę. Dlatego zlecając nam projekt  przeprowadzimy Cię przez krętą ścieżkę biurokracji uzyskując dla Ciebie pozwolenie na budowę.

Co nas wyróżnia?

Każdy klient jest traktowany u nas indywidualnie i przyjaźnie, i może spodziewać się fachowej pomocy zarówno przy wyborze projektu, jak i realizacji swojego nowego domu. Obsługujemy klientów indywidualnych jak również klientów komercyjnych.

Nasz sekret

Nasi partnerzy i klienci od czasu do czasu pytają nas, jaki mamy sekret tego, że tak niewielka firma potrafi zrobić tak wiele? Odpowiedź jest prosta – pracujemy z przyjemnością i w przyjemnej atmosferze, klientów traktujemy tak, jak byśmy sami chcieli być obsłużeni, a projekty dopracowujemy tak, jakbyśmy sami mieli w nich zamieszkać bądź użytkować.