Zadzwoń:

+48 698 861 271

ZIBI PROJEKT

Usługi projektowo-kosztorysowe

dla budownictwa

Zbigniew Mrugała

Ul. Leśna 2E

97-510 Ręczno

Tel. 698 861 271

NIP 534-236-99-17

biuro@zibiprojekt.pl

Projekty budowlane i wykonawcze

Pracownia oferuje Państwu kompleksowe opracowania dokumentacji projektowej architektoniczno-budowlanej, konstrukcyjnej i instalacyjnej. Pracę cechuje wysoka jakość, terminowość, doświadczenie i dbałość o bezpośredni kontakt z Klientem. Techniczna wiedza teoretyczna w połączeniu z bogatym doświadczeniem praktycznym pozwala tworzyć dla Państwa projekty nowoczesne, energooszczędne oraz funkcjonalne. Każdy projekt jest wykonany zgodnie z najnowszymi normami i przepisami prawa budowlanego.

Wykonujemy:

 • adaptacje gotowych projektów
 • projekty budowlane budynków mieszkalnych jednorodzinnych, wielorodzinnych, usługowych, przemysłowych, inwentarskich, użyteczności publicznej (m.in. budynki biurowe, stacje demontażu pojazdów, przedszkola, świetlice wiejskie)
 • przebudowy i rozbudowy budynków istniejących
 • zjazdy indywidualne na działkę budowlaną
 • projekty rozbiórek
 • legalizacje samowoli budowlanych
 • wykonanie inwentaryzacji wszelkich obiektów wraz ze sporządzeniem rzutów, przekrojów i wymaganych zestawień

Zamawiając projekt otrzymują Państwo komplet 4 egz. dokumentacji technicznej, w skład której wchodzi: architektura, konstrukcja, instalacje sanitarne, instalacje elektryczne, opis techniczny, projekt zagospodarowania terenu wraz z opisem.

Cena każdego projektu jest zależna od przeznaczenia budynku, powierzchni netto budynku i skomplikowania architektury.
W celu otrzymania konkretnej oferty na realizację projektu typowego, wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt.

 Przy wycenie projektu oraz jego realizacji pomogą nam:

 1. Mapa działki lub jej szkic z wymiarami i oznaczeniem stron świata oraz nachyleniem terenu.
 2. Uwarunkowania narzucone w Planie Zagospodarowania Przestrzennego lub w Decyzji o Warunkach Zabudowy i Zagospodarowania Terenu.
 3. Opis Państwa oczekiwań dotyczących bryły budynku (ilość kondygnacji, rodzaj dachu, preferencje ilości i rozmieszczenia pomieszczeń wewnątrz). Mile widziane będą również szkice, rysunki, notatki, a nawet wskazanie innych projektów, w których podobają się Państwu pewne rozwiązania.

Poszczególne etapy realizacji projektu indywidualnego.

 1. Przygotowanie projektu koncepcyjnego. Jest on zmieniany i dopracowywany do momentu akceptacji przez Państwa. Na tym etapie pobierana jest zaliczka w wysokości o. 25% wartości projektu. Jeżeli na danym terenie nie ma miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego, biuro projektowe służy pomocą w uzyskaniu decyzji o warunkach zabudowy.
 2. Projekt koncepcyjny przesyłany jest Państwu pocztą mailową lub osobiście.
 3. Po zakończeniu fazy projektu koncepcyjnego (Państwa akceptacji), wykonujemy projekt techniczny. Termin wykonania projektu technicznego jest każdorazowo uzgadniany z klientem. Termin powstania całości projektu od momentu zamówienia zależy w dużej mierze od zaangażowania klienta na etapie powstawania koncepcji oraz kompletności wymaganych dokumentów. Dokumentacja projektowa składa się z Projektu zagospodarowania działki, Projektu Architektoniczno – Budowlanego, wymaganych uzgodnień i opisów oraz z projektów branżowych (branża sanitarna i elektryczna).
 4. Ostatnim z etapów realizacji projektu jest złożenie kompletnego wniosku o pozwolenie na budowę w Starostwie Powiatowym. Po uzyskaniu prawomocnej decyzji można przystąpić do realizacji obiektu.

Na każdym etapie służymy Państwu pomocą i radą, staramy się rozwiać wątpliwości i pomóc w znalezieniu właściwego rozwiązania dla projektu.

Zapewniamy pomoc w załatwieniu wszelkich formalności związanych z uzyskaniem wymaganych opinii i uzgodnień niezbędnych do wydania pozwolenia na budowę.