Zadzwoń:

+48 698 861 271

ZIBI PROJEKT

Usługi projektowo-kosztorysowe

dla budownictwa

Zbigniew Mrugała

Ul. Leśna 2E

97-510 Ręczno

Tel. 698 861 271

NIP 534-236-99-17

biuro@zibiprojekt.pl

Doradztwo techniczne i administracyjne

Budowa domu to złożony proces inwestycyjny. Bardzo często jest to najpoważniejsza decyzja finansowa w życiu każdej rodziny. Dodatkowym obciążeniem dla Inwestorów indywidualnych są – czas trwania całego procesu (rozciągnięcie go w czasie), emocjonalna i osobista więź z powstającym budynkiem oraz różnorodność i wielość codziennych decyzji, które na bieżąco trzeba podejmować podczas budowy.

Dla osób aktywnych zawodowo, nie związanych z budownictwem, które nie dysponują dodatkowym czasem wolnym  wygodnym rozwiązaniem jest skorzystanie z propozycji kompleksowej obsługi polegającej na organizacji procesu budowy  – od wyboru działki i projektu, przez uzyskanie pozwolenia na budowę, dobór materiałów, przygotowanie kosztorysu i uzyskanie pozwolenia na użytkowanie. Do wniosku na uzyskanie pozwolenia na budowę potrzebne jest kilka bądź nawet kilkanaście dokumentów formalno-prawnych, które możemy w Państwa imieniu skompletować.

POMOC PRZY UZYSKIWANIU POZWOLENIA NA BUDOWĘ

 Na terenie powiatu Piotrków Trybunalski, Radomsko, Włoszczowa, Bełchatów, Opoczno i okolic oferujemy Państwu kompleksową obsługę administracyjną i projektową do uzyskania prawomocnej decyzji pozwolenia na budowę. Świadczymy pomoc i profesjonalne doradztwo na każdym etapie  procesu budowy domów jednorodzinnych, od zakupu działki poprzez przygotowanie kompletnej dokumentacji projektowo – budowlanej:
warunki zabudowy, pozwolenia na budowę, projekty domów, adaptacje projektów typowych, projekty indywidualne, projekty  sieci wod-kan, gaz, projekty przyłączy, do odbioru budynku. 
 
Specjalizujemy się w kompleksowej pomocy przy uzyskiwaniu decyzji warunków zabudowy. Sprawnie, szybko i terminowo przygotujemy komplet wymaganych dokumentów (warunki, opinie, koncepcję)  oraz wystąpimy do właściwej jednostki o wydanie decyzji WZ.  Doświadczenie nauczyło nas na jakie problemy napotyka inwestor podczas uzyskiwania decyzji pozwolenia na budowę, dlatego też wychodzimy naprzeciw Państwa oczekiwaniom i pomagamy szybko i sprawnie przejść przez ten trudny i czasochłonny proces. Nasze usługi mają na celu skrócenie czasu uzyskiwania decyzji pozwolenia na budowę oraz bezstresowego przejścia przez ten proces.
 
Szybko, sprawnie i rzetelnie przygotujemy pełno-branżową dokumentację składającą się na projekt budowlany ( niezbędne warunki: gazownia, elektrownia, wodociągi, uzgodnienia, opinie, ZUDP, warunki zabudowy, adaptację), aby złożyć komplet dokumentów do właściwej jednostki wydziału architektury celem uzyskania prawomocnej decyzji pozwolenia na budowę.